کارگران و کارمندان خبره

بهترین طراحی در mrbaloot 

کارگران و کارمندان خبره

بهترین طراحی در mrbaloot 

کارگران و کارمندان خبره

بهترین طراحی در mrbaloot 

ما بهترین طراحی اتاق نوزاد نوجوان وجوان را ارائه می دهیم. یک ربع قرن  تجربه در طراحی و تولید سرویس خواب.

طراحی اتاق کودک در سرویس خواب کودک نوجوان وجوان مستربلوط با رویکردی به روانشناسی کودک صورت گرفته است که شامل رشد، سن و... می باشد. مداخله گرهایی همچون خلاقیت و احساسات نیز در این مدل نقش خاص خود را ایفا می کنند.

3260
+
کل پروژه ها
110
+
برنده جایزه

"نقش کارگران و کارمندان خبره یکی از عوامل موثر بر کیفیت کالا در محصولات مستر بلوط می باشد".

ملایری

مجری طرح
اتاق طراحی
طراحی

مستربلوط بهترین طراحی را به مشتریان خود ارائه میدهد.

طراحی اتاق نوزاد در مستربلوط

کودکان نسبت به بزرگترها به فضای بیشتری برای حرکت نیاز دارند بیشترین ساعات هفت سال اول از عمر زیبا و کودکانه آنها در این اتاق کوچک که برای آنها به مثابه دنیایی است می گذرد. مهمترین نکته این است که بنا به علایق درحال رشد کودکان فضایی انعطاف پذیر با روحیات آنها طراحی کنیم.

طراحی اتاق نوزادونوجوان در مستربلوط

اتاق کودک با توجه به نیازهای روحی،جسمی،ذهنی و عاطفی آنها در سنین اولیه رشد ضروری که با ایجاد فضایی مناسب و جذاب تاثیر آن را در روند تربیتی خواهیم دید. فضا و رنگ مناسب احساسات را تحریک میکند. فرهنگها را شکل میدهد و پیش زمینه جهان کودک را میسازد.

طراحی اتاق نوجوان در مستربلوط

برای اینکه سرویس خواب به بهترین وجه ممکن طراحی شود باید تا حد امکان مکان استفاده محصول مناسب و خصوصیات آن را مشخص کنیم تا در انتخاب فرم، عملکرد، جنس و مسایل دیگر مربوط به طراحی محصول مواردی برگزیده شوند که بیشترین سازگاری با محیط و عناصر وابسته را داشته باشند.

طراحی اتاق جوان در مستربلوط

1- ایجاد فضاهای بصری مختلف بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا و محیط 2- ایجاد حس آرامش 3-ایجاد محیطی باز به وسیله رنگ محصول 4- تاثیرات فیزیکی و شیمیایی (صدمه نزدن به کف پوش اتاق به وسیله پایه‌های محصولات) 5- تاثیرات اجزاء محصولات بر یکدیگر (تخریب و استهلاک قطعه‌ای به وسیله قطعات دیگر، خراب شدن سریعتر یک قطعه نسبت به قطعات دیگر

طراحی اتاق مشترک در مستربلوط

از نظر زیبایی شناسی، هماهنگی بین سبک‌های طراحی مختص پسران و دختران کار سخت و پیچیده ای است. طراحی و چیدمان برای اتاق مشترک دو دختر یا دو پسر، به نسبت راحت‌تر بوده، زیرا منافع و علایق مشترکی دارند. اما وقتی یک دختر و یک پسر نیاز به اتاق مشترک داشته باشند، طراحی اتاقی کاربردی و مختص هر کدام نیاز به راهکار هوشمندانه ای دارد و ایجاد فضاهای جداگانه از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد! در تزئینات بتمن و باربی غرق نشوید. راه هایی برای خوشحالی هر دوپیدا کنید!

طراحی ویژه طبق سلیقه ونظر مشتری

 تشدید رقابت، تغییر در سلیقه ها و نیازهای مشتریان، مستربلوط را بر آن داشته که به طراحی طبق نظر و سلیقه مشتریان بپردازد. در این شرایط کارخانجات مدرن و پیشرفته به مانند مستربلوط می توانند از ابزار و امکانات در دسترس خود مانند طراحی و توسعه کالاهای جدید، ارایه محصولات با کیفیت بالا و همچنین بسته بندی مناسب به درستی استفاده کنند که در نتیجه باعث افزایش فروش و برندینگ کردن خود نموده و بر این چالش ها فایق آمده و بقای مداوم خود را تضمین کنند.

طراحی طلایی طبق فضای اتاق خواب

ادراک مشتری از طراحی و ارزش تجربه ای بر ارزش ویژه برند تاثیر مستقیم مثبت و معناداری دارد.و همچنین نقش تعدیل کننده تخصص کاربران در ارتباط بین ادراک مشتری از طراحی و ارزش تجربه های مثبت و معنادار است.

208
+
در حال تولید
138
+
اعضای تیم
776
+
مشتریان ویژه
304
+
مشتریان طلایی

برخی از کارهای اخیر ما را برای مشتری بررسی کنید.

جوایز برنده

award
award
award
award
award
award

نظر و پیشنهاد پرسنل مستربلوط

در دنیای امروز سرمایه ها نیستند که بقای سازمان را تداوم می بخشند، بلکه میزان خلاقیتها و نوآوریهای جهت یافته به سمت برآوردن هر چه بیشتر نیازهای مشتریان است که بقای سازمان را اعتبار می بخشد و مستر بلوط در این راه گام نهاده است.

تیموریان

مجری طرح

پرسنل مستربلوط دست به طراحی فرآیندهایی زده اند تا هرچه سریعتر به مقصود خود برسند. امروزه در شرکتهای موفق دنیا رقابت بر سر نوآوری در محصول نیست بلکه رقابت بر روی اثر بخشی و کارایی هرچه بیشتر نوآوریهاست. 

بهادری

مجری طرح

در طرحریزی یک محصول در قدم اول می بایست یک لیست از نیازمندیهای بالقوه مشتری که محصول باید آنها را برآورده سازد، تهیه گردد که یکی از بهترین راه ها، صحبت با مشتریان یک محصول برای استخراج نظرات و خواسته های اوست. 

خوش سیما

مجری طرح

کیفیت باید از دیدگاه مصرف کننده بررسی شود. بنا به یک تعریف، کیفیت یعنی آن چیزی که ارزش محصول را در نزد مشتری بالا ببرد. بعضی از جنبه های کیفیت از قبیل کارآیی محصول، قابل اعتماد بودن یا طول عمر مفید آن به آسانی قابل شناسایی است،

شیر افکن

مجری طرح

بلاگ

آخرین اخبار و وبلاگ ما را بخوانید

اگر پروژه ای دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

X