خدمات پس از فروش

تیم مستربلوط همواره از بهترین و با کیفیت ترین متریال و متخصص ترین نیروها استفاده میکند. این گروه با ارائه خدمات در محل و همچنین عیب یابی و تعویض قطعات در صورت نیاز و یا ارسال قطعه مورد نظر به شهرستانها توانسته رضایت مشتری های زیادی را جلب کند.

حمل ونقل رایگان

حمل ونقل رایگان به عنوان یکی از جذاب ترین و کارآمدترین خدمات در برندها مورد توجه مشتریان قرار گرفته است این افراد استاد محسوب می شوند زیرا فوت و فن کار را می دانند که در برند سازی اهمیت زیادی دارد زیرا باعث اعتماد و رابطه طولانی مدت با مشتریان و بازار می شود.

نصب محصول رایگان

امروزه تولید کنندگانی در بازارهای رقابتی موفق خواهند بود که بتوانند تولیدات خود را آنگونه که مصرف کنندگان می خواهند بدون هیچ نگرانی بدست آنها برسانند که نصب رایگان محصول خریداری شده یکی از امتیازات تولیدکنندگانی همچون مستربلوط در این بازار می باشد.

بسته بندی ایمن

بسته بندی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در خرید مشتریان نقش دارد و بسیار دیده می شود که هزینه بسته بندی کالا بیش از هزینه تمام شده بر خود کالا می باشد.در نگرش مبتنی بر کیفیت، تولید کننده سود خود را با رضایت مصرف کننده تضمین می کند نه با میزان فروش خود.

“نقش کارگران و کارمندان خبره یکی از عوامل موثر بر کیفیت کالا در محصولات مستر بلوط می باشد”.                                                                                                                         طراحی اتاق کودک در سرویس خواب کودک نوجوان وجوان مستربلوط با رویکردی به روانشناسی کودک صورت گرفته است که شامل رشد، سن و… می باشد. مداخله گرهایی همچون خلاقیت و احساسات نیز در این مدل نقش خاص خود را ایفا می کنند.

قیمت و برنامه ریزی بهترین پیشنهاد خود را انتخاب کنید

جوایز برنده

award
award
award
award
award
award
قیمت طبق نظر کارشناس فروش
قیمت محصول + قصه صوتی اختصاصی رایگان
قیمت محصول + 20%
قیمت فروشگاه !
5٪ تخفیف + قصه صوتی اختصاصی
قیمت محصول + قصه صوتی اختصاصی رایگان
بی خیال، قیمت با من
امروز رو شانس نبودی
قیمت محصول + 10%
3٪ تخفیف + قصه صوتی اختصاصی
اوه
بی خیال
دریافت کد محصول سفارشی ( طبق نظر کارشناس فروش )

ابتدا مشخصات خود را کامل کنید. 

لطفا همزمان با خرید حضوری در فروشگاه بلوط، با نظر کارشناس فروش از کد محصول سفارشی استفاده نمائید.

X