چطور میتوانیم کمک کنیم؟

1. تخت خواب های mrbaloot تماما" عالی و با کیفیت می باشد که برای سنین نوزاد، نوجوان و جوان ساخته شده است. طراحی این مجموعه ها بسیار جذاب و منحصر به فرد بوده که طرفداران زیادی را دارد.

2. این مجموعه ها شامل دو سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد.

3. ضمنا" تمای تخت های دو طبقه و سه طبقه mrbaloot در دو نوع پله منبری و نردبانی ساخته می شود و نوع پله منبری در  هر پله از آن شامل کشو می باشد. شما با توجه به فضایی که در اختیار دارید می توانید مطابق با نیاز و سلیقه تان یکی از این دو نوع را انتخاب نمایید. این مجموعه ها برای شما در سراسر کشور قابل ارسال بوده و شما می توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

چرا باید با ما همکاری کنید؟

هدف مجموعه mrbaloot ایجاد حس رضایت مندی برای شماست. پس چنانچه در مورد هر کدام از محصولات سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

تمامی محصولات mrbaloot از بهترین مواد اولیه برندهای این صنعت، با همکاری بهترین استاد کاران و طراحان ساخته شده پس بنابر این به جهت اطمینانی که از کیفیت محصولاتمان داریم تمامی آن ها را با "2 سال گارانتی" تقدیم شما خواهیم کرد.

گارانتی mrbaloot تمامی مشکلات مربوط به سرویس خواب به جز پارچه، چرم، جک تخت خواب و وسایل برقی را شامل می شود.

گارانتی شامل مواردی که در زیر اشاره می‌کنیم نخواهد شد:

الف. ریل کشوها و طبقات محصول در صورت استفاده ناصحیح شامل گارانتی نمی شود.

ب. هر نوع بریدگی، خط و خش و یا ضربه احتمالی شامل گارانتی نمی‌شوند.

ج. هر نوع ترک یا شکست به علت جابجایی و حمل غیر حرفه ای و نادزست شامل گارانتی نمی‌شود.

د. هر نوع خسارت به محصول در اثر آب خوردگی و حتی رطوبت شامل گارانتی نمی‌شود.

ه. استفاده از پارچه های ضخیم، یا روش های غیر اصولی جهت نظافت محصول و همچنین استفاده از مواد شیمیایی و الکلی غیر استاندارد شامل گارانتی  نمی‌شود.                       با انتخاب بلوط و اعتماد شما پویا شدیم.

سوال های بیشتر پرسیده شده

می توانید با شماره همراه: 09354605673 تماس گرفته و یا بعد ازخرید محصول، به کارشناسان mrbaloot در واتس اپ پیام دهید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

در حال حاضر به شماره کارت 8688-0536-6315-5894 بانک رفاه کارگران به نام محمد مودب مقدم واریز و پس از واریز اطلاع داده شود.

mrbaloot در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

بله. مجموعه mrbaloot این امکان را فراهم کرده تا در سراسر ایران تحویل درب منزل صورت گیرد. حمل و نصب کالا فقط در مشهد و با هماهنگی قبلی انجام می‌شود که هزینه آن نیز بر عهده خریدار می‌باشد.  در خارج از مشهد تیم فنی mrbaloot مشاوره و راهنمایی‌های لازم را جهت نصب محصول خدمتتان ارائه خواهند داد و در صورت بودن تیم فنی در شهر مربوطه نیرو به محل اعزام می شود.  با انتخاب بلوط و اعتماد شما پویا شدیم.

X